شاخه‎ها

هیچ محصولی وجود ندارد

تعیین خواهد شد ارسال
0 تومان مجموع

پرداخت

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد
تعداد
مجموع
0 محصول در سبدخرید شما وجود دارد. یک محصول در سبدخرید شما وجود دارد.
جمع محصولات
جمع هزینه حمل  تعیین خواهد شد
مجموع (بدون ماليات)
ادامه خرید پرداخت نهایی

قوانین حمل و نقل کالاها

از آنجا که سعی ما بر رضایت مشتریان است، تصمیم گرفتیم امن ترین، مناسب ترین و سریع ترین روش های ارسال را انتخاب کنیم. بسته بندی مطمین نیز جهت اطمینان مشتریان به دریافت کالاها به صورت سالم، توسط این مجموعه انجام می گیرد.

ارسال بسته ها در تهران:

کلیه ارسال ها در شهر تهران، پس از ثیت سفارش (از طریق تماس تلفنی و یا تایید تلگرامی با ادمین) بلافاصله توسط ارزانترین و سریعترین پیک ارسال خواهد شد و مشتری می تواند کرایه پیک را درب منزل و بهنگام تحویل بسته پرداخت نماید(مطالعه قونین پرداخت). بنابراین خواهشمندست پس از سفارش آنلاین، بلافاصله نام، نام خانوادگی، شماره تماس و آدرس دقیق خود را جهت رزرو پیک، ارسال نمایید و یا اگر قصد دارید از طریق پیک خود اقدام نمایید، ادمین را در جریان بگذارید. در صورت ارسال بسته توسط این مجموعه لینک ارسال کالاها که به صورت آنلاین اطلاعات تماس، حرکت و مکان پیک را لحظه به لحظه نمایش می دهد برای مشتری ارسال می شود تا نسبت به دریافت به موقع و صحیح بسته ها اطمینان حاصل شود.

ارسال بسته ها به شهرستان ها:

همانطور که در بالا نیز گفته شد، بسته ها پس از تایید میزان موجودی انبار و رسید پرداخت (از طریق ثبت سفارش آنلاین، تماس تلفنی و یا تایید تلگرامی با ادمین) به وسیله پست قابل اطمینان که دارای مناسب ترین قیمت (فقط هشت هزار تومان به ازای بسته های دو کیلویی) در عرض سه الی چهار روز کاری به آدرس مشتریان محترم تحویل داده خواهد شد. لازم به ذکرست که امکان ارسال یک الی دو روز (1 الی 2 روز کاری) نیز با قیمت 10 هزار تومان از طریق پست خصوصی نیز امکان پذیر است. لازم به ذکرست که زمان تایید سفارشات باید تا قبل از ساعت 12 ظهر انجام بگیرد. پس از ثبت سفارش، در همان روز، بسته ها جمع آوری شده و شماره پیگیری برای مشتریان عزیز ارسال خواهد شد.

ارسال رايگان

کليه سفارشات بالاتر از 100 هزار تومان به صورت رايگان به کليه نقاط ايران ارسال مي گردد.


تازه‎های وبلاگ